Dnes je úterý 25. června 2019, svátek má Ivan

  Gamespecial.cz » MMORPG » Silverwastes mastery bod Legendary Mordrem Annihilator

Silverwastes mastery bod Legendary Mordrem Annihilator

Publikováno: 9. 9. 2016

Kdo si zakoupil datadisk hry Guild Wars 2 Heart of Thorns, musí pro aktivaci mastery dovedností získat potřebný počet mastery bodů. Zatímco na území datadisku je možností body získat mnohem více, na starém území tolik příležitostí není. Navíc body z území datadisku, které jsou označeny zeleně, nelze použít na mastery dovednosti získávané na starém území, jenž mají červenou barvu. Místem, kde lze získat hned několik červených bodů, je Silverwastes. Zaměříme se na bose Legendary Mordrem Annihilator, který se objevuje v části u pevnosti Red Rock Bastion. Důležité je vědět kdy a kde se objeví.

V jižní části Silverwastes v oblasti Southeastern Silverwastes je pevnost, která je na mapě označena Red Rock Bastion, což je poit of interest. Těchto pevností vidíme na mapě několik. Každou musí hráči získat pod kontrolu a poté ji bránit. Jelikož chceme mastery bod za poražení Legendary Mordrem Annihilator, logicky musíme bránit Red Rock Bastion. Boss se náhodně objevuje při bránění pevnosti až při vyšší úrovní, což vidíme na mapě označeným symbolem a nápisem Defense: Level a úroveň. Často se ale nemusí objevit vůbec. V mém případě se to podařilo asi na pátý pokus, přičemž jsem je zkoušel v různé dny, nikoliv za sebou. Podmínkou pro ubránění pevnosti je přítomnost alespoň několika hráčů, což je důležité při obraně vyšší úrovně pevnosti, kdy útočí mnohem více nepřátel.

Pokud se objeví Legendary Mordrem Annihilator, pak už zbývá ho pouze porazit, což je u tohoto bosse až překvapivě jednoduché. Objevuje se směrem na západ od pevnosti. Dokonce jde porazit i sólo, docela dobře to jde s rangerem a jako tanka používat 2 medvědy, kteří toho snesou z petů nejvíce. Pokud však pomůže více hráčů, event bude splněn rychleji a s větší pravděpodobností úspěchu. Odměnou je získaný červený mastery bod a také 10 bodů achievements v kategorii Silverwastes (The Annihilator).

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2019 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání