Dnes je čtvrtek 11. srpna 2022, svátek má Zuzana

  Gamespecial.cz » MMORPG » Lethal Vantage Strongbox Mastery bod

Lethal Vantage Strongbox Mastery bod

Publikováno: 6. 3. 2017

V Heart of Maguuma, což je džungle v datadisku Guild Wars 2, v části Verdant Brink se také nacházejí Mastery Body Strongbox. Jejich popis lze nalézt v panelu hero v části Achievements, Heart of Thorns a Verdant Brink. Lethal Vantage Stongbox se nachází hned z kraje celé části datadisku. Pro jeho získání si však musíme počkat, až budeme umět létat na lepší úrovni, a to alespoň na úrovni 5, což je advanced gliding. Zkusit to lze i s nižší úrovní a využívat víry, ale v tom případě to půjde o něco hůře.

Nejlepší je začít u waypointu Shipwreck Peak, což je první waypoint po vstupu do Heart of Maguuma. Od waypointu se vydáme k oblasti Creeping Crevasse. Uvidíme tam jeden hero point a jeden mastery point. Od tohoto viditelného mastery směrem na jihovýchod se nalézá další mastery point, který však tentokrát na mapě není vidět. Jde o Lethal Vantage Strongbox.

Od výchozího waypointu Shipwreck Peak je však potřeba letět a při klesání hledáme výstupek, na kterém se nachází mastery bod, uvidíme na něm zelenou značku mastery bodu. Pokud klesneme příliš, musíme akci opakovat nebo případně využít vzdušné víry, které nás vynesou dostatečně vysoko, abychom mohli bod opět vyhledat. Po sestoupení k popsanému místu nalezneme již zmíněný Lethal Vantage Strongbox, který získáme klávesou F.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání