Dnes je pátek 30. září 2022, svátek má Jeroným

  Gamespecial.cz » MMORPG » Létání v Guild Wars 2 Heart of Thorns

Létání v Guild Wars 2 Heart of Thorns

Publikováno: 20. 1. 2016

Jde o jednu z novinek v datadisku hry Guild Wars 2 Heart of Thorns. Létat lze na území Maguuma Jungle, které nabízí datadisk a také na již známém území v základní hře. Aktivovat jde ale pouze v datadisku. Jestliže chceme létat, musíme splnit první stupeň mastery Gliding v Maguumě, který najdeme pod názvem Glider Basics. Abychom tuto dovednost mohli aktivovat, zaškrtneme ji nejprve v nabídce v panelu Hero v mastery Gliding ze skupiny Heart of Maguuma, která umožňuje létat a plněním eventů a poté přidělením Mastery bodu ji získáme. Čím vyšší stupeň byl v této kategorii dosažen, tím větší schopnosti v létání budeme mít.

V datadisku se bez létání neobejdeme, protože mapu zde neprocházíme pouze do stran, jako v základní hře, ale také nahoru a dolu. Jak vlastně létání probíhá? Jde o velmi jednoduchou činnost. Jak už bylo řečeno, musí být otevřena mastery Gliding a schopnost Glider Basics a nacházet se na vhodném místě pro létání. Přijdeme na kraj nějaké propasti či skály a skočíme z ní. Poté dojde k roztažení křídel či jakéhosi kluzáku. Pokud se neroztáhnou, provedeme to klávesou space. Tou samou klávesou lze let přerušit a padáme dolů. Po stisknutí klávesy se kluzák opět roztáhne.

To je velice důležité, protože máme pouze omezenou dobu letu a klávesou space lze tuto dobu ovlivnit a navíc tím ovlivňujeme místo dopadu. Jak splníme další dovednosti u létání (Mastery Gliding), bude tato schopnost dokonalejší. Využívat lze potom například i vzdušné víry pro vynášení vzhůru a další schopnosti. Heart of Thorns bude zábavnější, jakmile získáváme více dovedností. Teprve poté si lze tento datadisk užít naplno.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání