Dnes je sobota 29. února 2020, svátek má Horymír

  Gamespecial.cz » MMORPG » Laurels – platidlo pro získání výbavy v Guild Wars 2

Laurels – platidlo pro získání výbavy v Guild Wars 2

Publikováno: 11. 4. 2016

Laurels (v překladu vavříny) lze získat pouze při přihlášení do hry jako odměnu, a to pouze v některé dny. V přehledu odměn (panel Hero – achievements) vidíme, že laurels získáme ve druhém a v sedmém sloupci. Nejvíce jich můžeme dostat v poslední truhle, když zvolíme příslušnou možnost (Laurels), a to 20.

Podíváme-li se do menu Hero a otevřeme část achievements, uvidíme zde získané Laurels. Ty lze dále získat i za splněné achievements v truhlách, ale zde pouze v malém množství, což lze zjistit náhledem na truhly v právě otevřeném menu achievements. Tam uvidíme, že například za splnění 15 000 achievements jich dostaneme 10.

Tuto měnu nelze žádným způsobem prodávat dále, ale můžeme za ni koupit cenné věci od Laurel merchants. A jelikož se získávají pomalu, což znamená, že jsou poměrně vzácné, měli bychom s nimi zacházet rozumně. Laurel obchodníci jsou ve velkých městech, jako v Divinity's Reach nebo v Lion's Arch (a dalších městech – například i ve WvW) a pořídit si lze za Laurels Ascended výbavu, zejména prsteny, amulety a accessory, ve WvW lze nákup kombinovat i pomocí Badge of Honor a ušetřit nějaké Laurels, pokud jich nemáme dost.

A protože Ascended věci patří mezi důležitou část výbavy pro hru, nejdříve si našetříme na tyto předměty. Výhodou je, že tyto ascended věci lze používat i mezi charaktery, takže je nemusíme kupovat pro každý charakter zvlášť. Mají však rozdílné parametry, a tak je potřeba dát pozor, co se kupuje. Pozor, Laurels jsou důležité i při výrobě legendární zbraně, čili je vhodné s nimi opravdu neplýtvat. Kupujeme za ně i recepty potřebné pro crafting Ascended brnění a zbraní (koupíme u obchodníka konkrétního zaměření na crafting).

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2020 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání