Dnes je pátek 28. ledna 2022, svátek má Otýlie

  Gamespecial.cz » MMORPG » Lakeside Bazaar Mastery bod a Vista

Lakeside Bazaar Mastery bod a Vista

Publikováno: 27. 3. 2017

Příběh v Living world season 3 nás zavedl na další kus světa v Guild Wars 2, jenž nese název Lake Doric, kteří hráči získali zcela zdarma. Je zde i dalších několik mastery bodů, které lze využít na zdokonalení dovedností. Mastery bod v oblasti Lakeside Bazaar (Lake Doric insight: Melandru‘s Flourish) lze na mapě vidět, ale je tak trošku schovaný ve skalách.

Začínáme u waypointu Lakeside Bazaar a pokračujeme k point of interest Temple of the Six. Od tohoto místa je směrem na východ značka mastery bodu. Od temple of the Six se vydáme do úzké průrvy ve skále a po schodech pokračujeme stále po pravé ruce vzhůru. Jakmile se dostaneme po schodišti nahoru, proběhneme na kraj skály a po levé ruce leží na zemi dopis (letter). Za tímto místem vidíme na skále naproti značku mastery bodu. Použijeme vzdušný vír uprostřed skal, který nás vynese a doletíme k mastery bodu. Pomocí klávesy F ho získáme.

Když už jsme na tomto místě, získáme rovnou i Vistu na protilehlé skále. Použijeme další vír mezi skálami oddělující Vistu a mastery point, přelétneme a klávesou F získáme i Vista bod.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání