Dnes je úterý 25. června 2024, svátek má Ivan

  Gamespecial.cz » RPG » Kam vložit módy ručně do hry Skyrim

Kam vložit módy ručně do hry Skyrim

Publikováno: 12. 5. 2015

Kdo nechce instalovat další software pro používání módů ve hře The Elder Scrolls V Skyrim, může je vložit do hry ručně. Jen je potřeba znát místo, kam tyto soubory vložit. Vhodné to je pouze v případě, kdy jich nechceme používat mnoho. Nejprve musíme vyhledat adresář, do kterého módy vkládat. Ten je ve Windows 7 v cestě Program files(x86)\steam\steamapps\common\skyrim\data

Abychom měli přehled, kam jsme módy uložili, vytvoříme si adresář libovolného názvu a z něj je pak nakopírujeme do adresáře hry. Budeme tak mít přehled, kde se soubory nachází a zároveň při odinstalaci budeme vědět, které soubory odstranit.

Vhodné je si módy také uložit. Nemusí být pravidlem, že tento soubor bude existovat pořád a pak může být problém ho sehnat. Každý má obvykle soubor s instrukcemi pro instalaci a také adresářovou strukturu, podle které se jednotlivé soubory uloží do předepsaných adresářů. Jestliže používáme některý mód z workshopu steamu, po jeho odebrání se nainstaluje do výše zmíněného adresáře. Můžeme si ho odtud poté uložit pro případ použití, pokud by náhodou nebyl dostupný.

Občas se také stává, že mód není funkční. To může být způsobeno nekompatibilitou s danou verzí hry. Módy můžeme spravovat pomocí manažeru, některé lze stáhnout a odinstalovat z workshopu přímo ze steamu a instalovat je lze také ručně. Možné jsou všechny způsoby a lze je i kombinovat.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2024 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání