Dnes je úterý 25. června 2024, svátek má Ivan

  Gamespecial.cz » RPG » Hezké ženy ve Skyrimu

Hezké ženy ve Skyrimu

Publikováno: 1. 9. 2014

The Elder Scrolls V. Skyrim patří k nejúspěšnějším hrám. Díky komunitě však lze ještě více vylepšovat hru módy. V podstatě lze vylepšit mnoho věcí od přírody, nepřátel, zbraní, brnění, ale třeba také vzhledu. Kdo si při vytváření postavy zvolil ženu, může si zlepšit vzhled postavy, přidat účesy a hezčí tváře.

Pro některé módy je potřeba nainstalovat nexus mod manager. Jiné jdou ale nainstalovat přímo z rozhraní služby Steam bez instalace dalšího software. Po přihlášení do služby Steam přejdeme do položky Hry a zvolíme Skyrim. Pod tlačítkem hrát se nachází další tlačítko procházet workshop. Zde pak máme na výběr velké množství módů. Jejich instalace je jednoduchá. Stačí na některý z nich kliknout a stisknout tlačítko odběr. Pro jistotu si přečtěte text, který vám napoví, zdali bude mód fungovat, protože mohou být určeny např. pro datadisky.

Pro vylepšení žen si stáhneme tři módy, které pro tuto změnu potřebujeme. Na pravé straně najdeme vyhledávací formulář a v něm si je vyhledáme. Jsou to Better Females By Bella Core Files, Radioreggae's Hair Workshop 2 a Caliente's Body Mod (CBBE Curvy edition). Po spuštění hry by měly být módy funkční. Jestliže by je chtěl někdo odstranit, lze to udělat jednoduše. Při spouštění hry zvolit herní data a v tabulce vybrat mód a stisknout tlačítko odstranit vybrané.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2024 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání