Dnes je čtvrtek 11. srpna 2022, svátek má Zuzana

  Gamespecial.cz » MMORPG » Gliding – létání v plné dovednosti

Gliding – létání v plné dovednosti

Publikováno: 12. 12. 2016

Základní schopnosti při započetí létání již byly popsány v předchozím článku o létání v datadisku hry Guild Wars 2 Heart of Thorns. Od té doby však došlo i k určitým změnám a podíváme se nyní na plně dokončené mistrovství v létání.

V první řadě již pro létání není nutné mít nastavenou v Mastery Gliding v panelu hero. Létat lze nyní také v původní hře Guild Wars 2. Zakázáno je pouze ve WvW a při aktivitách, které mohou pomoci plnit některé úkoly, např. Jumping Puzzle. Pro dosažení veškerých vlastností pro létání potřebujeme splnit šest úrovní tohoto mistrovství. Ty zajímavější jsou pochopitelně až v závěru.

Po základním výcviku získáme možnost využívat vzdušné víry, hned poté se lze naučit zrychlit nebo zpomalit let a tím šetřit energii. Čtvrtá dovednost nám umožní získat neviditelnost, pokud se při letu stiskne tlačítko V. Pátá dovednost už patří mezi velmi užitečné a umožní vydržet ve vzduchu bez ohledu na stav energie. Čili pokud lze letět, nehrozí pád z důvodu příliš dlouhého letu. Poslední šestou dovedností můžeme využít vodorovné vzdušné proudy, které umožní hráčům rychle se přesouvat po mapě a dostat se na jinak nedostupná místa. Některé mastery body lze získat pouze pomocí této dovednosti.

Velkou nevýhodou je poměrně dlouhá doba při získávání zkušenostních bodů pro dosažení plného mistrovství. Vyplatí se tedy zúčastnit se velkých eventů na území Maguuma Jungle, díky kterým lze získat najednou velké množství zkušenostních bodů. Pomoci mohou i Boostery, které znásobí získávání bodů. Každopádně získat plné mastery Gliding se vyplatí, protože zlepší možnosti při hraní této skvělé hry.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání