Dnes je úterý 25. června 2019, svátek má Ivan

  Gamespecial.cz » MMORPG » Exalted Lore – Exalted Markings

Exalted Lore – Exalted Markings

Publikováno: 22. 2. 2016

Než budeme moci hrát osmou kapitolu příběhu datadisku Heart of Thorns (City of Hope), musíme otevřít další mastery. Tentokrát to bude Exalted Lore a první stupeň Exalted Markings. Budeme tuto dovednost potřebovat na interakci s Exalted artefakty v části mapy Auric Basin.

Vyzkoušet dovednost si lze například v části Tarir The Forgotten City a cestou nalevo od waypointu nalezneme Exalted Portal to upper Tarir, díky kterému se lze přemístit k východu. V celé oblasti pak budeme nalézat tajné průchody, jenž by bez tohoto mistrovství nebyly dostupné.

Hned po létání (pro začátek aktivovat alespoň první dva stupně), skákání na houbách a používání Exalted dovednosti je dobré pokračovat i prvním a druhým stupněm mastery Nuhoch Lore. Nejrychleji dosažené zkušenostní body v datadisku lze získat plněním eventů ve skupině. Při získávání zkušenostních bodů nezapomínáme ani na mastery body. U většiny postačí pro získání pouze létání a bouncing mushroom, někdy jsou dostupné i na místě, kam se lze dostat i bez dovednosti.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2019 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání