Dnes je úterý 25. června 2024, svátek má Ivan

  Gamespecial.cz » MMORPG » Daily a monthly achievements - úkoly, které se vyplatí plnit

Daily a monthly achievements - úkoly, které se vyplatí plnit

Publikováno: 28. 7. 2014

Plnit Daily a Monthly achievements se hráčům Guild Wars 2 vyplatí. Kromě zkušenostních bodů, které se hodí při zvyšování levelu, získají také odměny, které nelze žádným jiným způsobem získat. Jsou to laurel bod a mystic coin. Dále také essence of luck, drop of liquid karma. Zejména první dvě odměny jsou velmi cenné. Za jednotlivé úkoly získáváme také připsané splněné achievements. Až získáme jejich určitý počet, dostáváme za ně odměny, např. skiny zbraní, peníze, vylepšení pro získávání peněz, karmy a luck.

Některé úkoly jsou jednodušší než jiné. Plnit je lze jak ve WvW tak i v PVE. Z daily úkolů to jsou nejčastěji sbírání surovin, zabití 50 nepřátel, splnění pěti questů, přerušení skillů nepříteli, odstranění condition, získání skill pointů, oživit padlé, navštívit Laurel merchant a další úkoly. Každý den se úkoly mění, takže nejsou stále stejné. Monthly úkoly jsou dlouhodobější a délka jejich plnění je závislá na intenzitě hraní, ale zároveň odměny za dokončení jsou hodnotnější (Essence of Luck 500, 20 Mystic Coins, Flask of Liquid karma a 10 Laurel points, dále i peníze a zkušenostní body). Musíme splnit například určitý počet eventů, získat skill pointy, použití salvage kit nebo zneškodnění nepřátelských hráčů ve WvW. I zde se úkoly mění, aby plnění nebylo jednotvárné.

Za laurel points si lze u Laurel merchant koupit ascended amulet, ring, a accessory. Ty mají výrazně lepší vlastnosti, než vyrobené věci pomocí craftingu nebo koupené od karma obchodníků. Doporučuje se neutrácet toto platidlo za zbytečnosti a šetřit si je na ascended věci. Mystic coins se uloží do banky a později je můžeme použít pro výrobu zbraní v Mystic Forge v Lion's Arch.

Také karma se bude hodit později, například pro nákup lepšího brnění. Essence of luck se použije na zvyšování pravděpodobnosti nalezení unikátních předmětů ve hře. Pomocí ní se zvyšuje Magic find. Výhodné místo pro plnění Daily a Monthly achievements je Queensdale a také WvW. V Queensdale jsou nejslabší nepřátelé a také mnohem více hráčů než v lokacích pro vyšší level. Dokončení některých úkolů je zde mnohem snazší a hlavně rychlejší.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2024 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání