Dnes je čtvrtek 11. srpna 2022, svátek má Zuzana

  Gamespecial.cz » MMORPG » Bowl of Lemongrass Mussel Pasta - redukce poškození v boji

Bowl of Lemongrass Mussel Pasta - redukce poškození v boji

Publikováno: 3. 4. 2017

V Guild Wars 2 si každý může vyrobit jídlo (nourishment), které má další účinky na postavu ve hře. Vyrábět si lze nourishment v craftingu Chef. Mezi velmi zajímavou skupinu nourishment patří omezení poškození v boji. Ve hře jsou označeny s vlastností Damage Reduction. Máme na výběr hned několik možností. Podíváme se na výrobu Bowl of Lemongrass Mussel Pasta. Redukuje poškození o 10 %, přidává 70 Toughness a navíc získáme 10 % zkušenostních bodů navíc za zneškodnění nepřátel. To vše bude působit po dobu 30 minut.

K výrobě Bowl of Lemongrass Mussel Pasta potřebujeme získat suroviny a recept. Recept koupíme od obchodníka Heroics Notary v Eternal Battlegrounds (případně na mapách Desert) ve World vs. World. Poté potřebujeme získat suroviny. Pasta Noodles se vyrábí z Jug of Water, Bag of Flour a Egg. První dvě ingredience se kupují u obchodníka u stanoviště craftingu a Egg získáme z poražených nepřátel, v tomto případě z raptorů, moa nebo griffonů.

Poté zde máme mussels. K výrobě tohoto nourishment potřebujeme 15 mussels. Získávají se na území datadisku Heart of Thorns a nalézt je lze poblíž vody. Ve Verdant Brink je pomocí sickle nasbíráme hned na začátku mapy Maguuma‘s Breach u potoků nebo v jeskyni v části Thistlevine Ravine (na jih od waypointu Pact Encampment). Tato surovina je dobře dostupná a lze v poměrně krátké době nasbírat potřebné množství na výrobu nourishment, případně lze koupit v Black Lion Trading Company.

Nakonec potřebujeme 5 Lemongrass. Tato rostlina se sbírá obtížně a náhodně se pomocí sickle sbírá v Staits of Devastation na severní zelené straně, kde roste Cluster of Herbs. Z této byliny se náhodně získává Lemongrass. Může se však koupit v Black Lion Trading Company, ale je potřeba za tuto rostlina zaplatit poměrně dost peněz.

Výroba u stanoviště Chef je již jednoduchá. Stačí mít tři potřebné ingredience v úložném prostoru (material storage) , vyhledat položku Bowl of Lemongrass Mussel Pasta a tlačítkem craft nourishment vyrobit.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2022 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání