Dnes je úterý 25. června 2019, svátek má Ivan

  Gamespecial.cz » MMORPG » Badge of honor

Badge of honor

Publikováno: 10. 2. 2015

Jde o další platidlo, za které si můžeme koupit zbraně a brnění. Potřebujeme ho ale i na výrobu legendární zbraně. Za badges of honor si koupíme gift of battle, což je jedna ze součástí potřebných pro legendární zbraň. Platidlo potřebujeme i na pořízení ascended věcí u laurel obchodníka ve WvW. V této části hry Guild Wars 2 můžeme koupit i další věci, které se mohou hodit v PVP i PVE.

Nejlepší místo pro nákup věcí za badges of honor je domovská mapa ve World vs. World. Zde najdeme obchodníka armor master pro nákup brnění, kde za kombinaci badge of honor a peněz můžeme získat kompletní sety exotic armoru. Pozor, pokud chceme do těchto částí brnění dát drahé runy, třeba traveler, tak je z těchto částí brnění již nevyndáme ani pomocí salvage kitu, takže je potřeba si rozmyslet, do jakého armoru je dáme. Získat lze zde i prsten, amulet či accessory a také skiny brnění. Hned vedle můžeme koupit exotic zbraně a také na ně použít různý vzhled pomocí skinů. Také z těchto zbraní nelze již vyjmout sigil, takže pozor zejména u těch drahých.

Cenné ascended předměty

U laurel merchant můžeme koupit ascended za kombinaci laurel bodů a badge of honor. U amuletů a prstenů je to pro pravidelné hráče WvW výhodnější, než kupování pouze za laurel a PVE lokacích. Accessory za badge of honor koupit nelze. U battle mastera lze koupit již zmíněný gift of battle, což je součást legendární zbraně. Dále můžeme koupit i láhev se zkušenostmi pro wvw rank. Lepší je však použít nějaký získaný buff, např. za dosažené výročí, kdy získáváme až 100 % navíc zkušeností v délce 24 hodin hraní čistého času. Pořídit si zde můžeme i infusion, vylepšující ascended ring, amulet a accessory. Pokud máme badges of honor opravdu hodně, můžeme za ně kupovat i siege weapon nebo pasti.

Jak je získávat

Badge of honor lze získat v dostatečném množství pouze účastí v bojích na mapách ve WvW. Musíme dobývat věže a hrady, zvyšovat rank a porážet hráče z nepřátelských světů. Za tyto činnosti pak dostáváme badge of honor. Při déletrvajícím hraní lze tohoto platidla nastřádat dostatečné množství na všechno potřebné.

Diskuse k článku (0)

Přečtěte si další články o hrách

Copyright © 2013 - 2019 Gamespecial.cz - Kontakt - Podmínky užívání